fbpx

Doposażenie sportowa skrzynia biegów + łopatki BMW F11 kod 2TB

Otrzymaliśmy zapytanie od naszego klienta , czy podejmiemy się doposażenia samochodu BMW F11 520D 2012 w opcję sportowej skryni biegów i kierownicy z manetkami do obsługi biegów. Oczywiście równolegle klient próbował doposażyć samochód za pośrednictwem dealera BMW , jednakże odpowiedz była do przewidzenia i brzmiała – nie ma takiej możliwości w Pańskim samochodzie.

Ustaliliśmy następujący zakres prac:

2TB    sportowa skrzynia biegów + kierownica z łopatkami

Prace rozpoczęliśmy od przeprowadzenia diagnostyki pojazdu BMW OSS i następnie zaprogramowaliśmy cały samochód BMW OSS do najnowszej dostępnej wersji oprogramowania przeznaczonej dla tego samochodu.

Ze względu na wybraną opcję przez klienta zdemontowaliśmy lewarek biegów i po uzupełnieniu brakującej instalacji samochodu zamontowaliśmy sportowy lewarek zmiany biegów.

Kolejnym etapem był demontaż kierownicy i montaż kierownicy M-pakiet z łopatkami oczywiście po wcześniejszym uzupełnieniu instalacji układu kierowniczego.

Po zakończeniu prac montażowych przypisalismy do samochodu opcję sprotwej skrzyni biegów i następnie zaprogramowaliśmy cały samochód BMW OSS do najnowszej dostępnej wersji oprogramowania przeznaczonej dla tego samochodu włącznie ze zmianą wersji oprogramowania dla sportowej skrzyni biegów.

Wszystkie elementy użyte do doposażenia samochodu w tą opcję były dobrane dokładnie wg VIN samochodu i uzupełnienie instalacji wg zaleceń BMW co umożliwiłobezproblemowe  programowanie samochodu.

Po zakonczeniu prac przetestowaliśmy działanie kierownicy z łopatkami i co najważniejse skrzynia biegów zupełnie inaczej reaguje …

Klient zadowolony z wykonanej usługi

Lewarek_Mzdjęcie 2zdjęcie 2

zdjęcie 1

 

 

 

 

 

Total Page Visits: 2888 - Today Page Visits: 1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress