fbpx

Diagnostyka

Wykonujemy podstawową diagnostykę większości samochodów BMW wyprodukowanych od 1989 roku do najnowszych modeli, które dopiero co zeszły z taśmy produkcyjnej.

Dzięki najnowszym technologiom informatycznym jesteśmy w stanie komputerem podpiętym poprzez głowicę diagnostyczną do gniazda OBD wykonać skanowanie samochodu BMW, odczytać i skasować błędy w prawie każdym ze sterowników zamontowanych w samochodzie.
W trakcie wykonywanej diagnostyki mamy możliwość wyzerowania licznika inspekcji, sprawdzenie działania wybranych podzespołów a także wykonanie regulacji poszczególnych komponentów.
W ramach przeprowadzanej diagnostyki komputerowej możemy sprawdzić także parametry bieżące, np.  ciśnienie doładowania turbiny, korekcje wtrysków oraz różnego rodzaju pomp, działanie przepływomierza, wskazania sond Lambda itp.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkie czynności, które oferuje Państwu autoryzowany serwis BMW a dodatkowo uruchomić funkcje i urządzenia zainstalowane już w Państwa samochodzie. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność ze Wasze auto jest w dobrych rękach.

Nasz profesjonalizm potwierdzony wiedzą i doświadczeniem wraz ze sprawdzonymi urządzeniami z kompatybilnym oprogramowaniem powoduje, że każda ingerencja w system samochodu jest w 100% bezpieczna i wykonywana profesjonalnie.

 

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny:+48 601210310 lub proszę skorzystać z formularza mailowego

Total Page Visits: 6434 - Today Page Visits: 1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress