fbpx

O nas

zdjecie-2

Jesteśmy zarejestrowani w BMW AG w systemie AOS (Aftersales Online Service) dla nieautoryzowanych warsztatów samochodowych. Dzięki systemowi online mamy dostęp do najnowszego oprogramowania i wsparcia ze strony kompetentnych techników BMW Group.
Jako certyfikowany Partner BMW Inchcape Motors sprzedajemy oryginalne części i akcesoria do samochodów BMW.

.

IMG_0410.JPG

Jako że mamy duże doświadczenie i znajomość zagadnień motoryzacyjno-informatycznych, zajmujemy się dostawą gotowych rozwiązań systemów związanych z szeroko pojętymi multimediami wykorzystywanymi w caraudio oraz w systemach motoryzacyjnych.

IMG_0412-0.JPG

Podstawową zasadą jest dla nas myślenie i działanie zorientowane na naszych klientów, a najważniejszym celem ich zadowolenie oraz zaspokojenie ich realnych potrzeb i oczekiwań.
W swoim działaniu kierujemy się zasadą, która głównie stawia na sposób wykorzystania technologii informatycznej a nie jedynie na samą technologię. Jest ona tylko narzędziem do zaspokajania potrzeb biznesowych naszych Klientów, jak również kreowania nowych obszarów rozwoju.

Staramy się zapewnić naszym klientom:

  • analizę ich potrzeb,
  • solidną i rzetelną obsługę,
  • atrakcyjne warunki sprzedaży,
  • wysoką jakość dostarczanego przez nas sprzętu i oprogramowania
  • szeroką gamę profesjonalnych rozwiązań informatycznych.

Dlaczego warto z nami współpracować?

zdjecie51

To, co wyróżnia naszą ofertę, to elastyczność stosowanych rozwiązań i indywidualne podejście do każdego Klienta. Nasz potencjał, wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji projektów sprawiają, że oferujemy unikalne możliwości przynoszące naszym Klientom wymierne korzyści.
Jakość jest dla nas priorytetem, który określa zadowolenie Klienta. Jest to proces ciągły, wspólny wysiłek nasz i Klienta poświęcany na stałe doskonalenie działalności przedsiębiorstwa.

Total Page Visits: 4808 - Today Page Visits: 1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress