fbpx

Doposażenie BMW 520D (F11-2011) nawigacja professional kod 609

Doposażenie BMW 520D (F11-2011) nawigacja professional kod 609

Samochód został sprowadzony z Holandii i klient zgłosił do nas z zapytaniem czy istnieje możliwość zamontowania oryginalnego systemu nawigacji BMW.

Oczywiście wcześniej klient odwiedził dealera w Warszawie i otrzymał informację że niestety nie ma możliwości wykonania takiego doposażenia.

Ustaliliśmy z klientem następujący zakres prac:

– 609 montaż nawigacji CIC
– 6AL BMW LIVE
– 615 Internet
– 6NR BMW APPS

Prace rozpoczęliśmy od przeprowadzenia diagnostyki pojazdu BMW OSS i następnie zaprogramowaliśmy cały samochód BMW OSS do najnowszej dostępnej wersji oprogramowania przeznaczonej dla tego samochodu.

Wymontowaliśmy radio professional z samochodu razem z ekranem i zamontowaliśmy oryginalną nawigację BMW z dyskiem twardym. Dodatkowo wymieniliśmy antenę dachową na wersję z modułem GPS konieczna do pracy nawigacji w samochodzie.

Po zakończeniu montażu wymaganych modułów przy tego typu doposażeniu rozpoczęliśmy prace systemowe w celu uruchomienia nawigacji i innych zamówionych opcji przez klienta . W samochodach BMW aktywacja nawigacji i BMW APPS jest tylko możliwa po wczytaniu do urządzenia oryginalnego kodu FSC zamówionego wcześniej w pod VIN samochodu.

Po zakończeniu kodowania dokonaliśmy ponownego programowania samochodu BMW OSS i importu oryginalnych kodów aktywacyjnych.

Po zakończeniu programowania dokonaliśmy aktualizacji mapy Europy również na podstawie kodu FSC.

Ostatnim etapem było dokonanie diagnostyki pojazdu BMW OSS.

20130909-152222.jpg

20130909-152256.jpg

Total Page Visits: 6499 - Today Page Visits: 1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress