fbpx

Programowanie – Naprawa

Dzięki programowaniu samochodów marki BMW jesteśmy w stanie uaktualnić oprogramowanie w poszczególnych sterownikach oraz w całym aucie. Aktualizacja sterowników sprawia że Państwa auto działa sprawniej, skrzynia biegów pracuje lepiej, a silnik pracuje tak dobrze jak nigdy przedtem. Inżynierowie BMW nie na darmo pracują nad coraz to nowszymi wersjami oprogramowania – aktualizując oprogramowanie swojego samochodu na pewno odczujesz różnicę!

Montując używane sterowniki (moduły i interfejsy) nie będą prawidłowo współpracować z resztą instalacji elektronicznej w aucie z racji nieprawidłowego numeru VIN, który jest niepowtarzalny a dodatkowo mogą mieć inny poziom oprogramowania niż reszta sterowników w całym samochodzie.
Przeprogramowanie sterownika i aktualizacja numeru VIN w sterowniku może znacznie skrócić czas i pieniądze potrzebne do prawidłowego działania Państwa samochodu. Programiści BMW tworzą specjalnie oprogramowanie zintegrowane dla całego samochodu  tzw. 'Integration Level’ aby jego poziom był równy we wszystkich sterownikach w całym aucie.

 W wielu przypadkach gdy moduł jest uszkodzony należy dokonać przeprogramowania urządzenia w celu jego naprawy / reanimacji.

Bezpośredni link do artykułu:

Przeprogramowanie / reanimacja / naprawa sterownika np. nawigacji , telefonu Bluetooth

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny: +48 601210310 lub proszę skorzystać z formularza mailowego

Total Page Visits: 6460 - Today Page Visits: 2

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress