fbpx

E61 – doposażenie w nawigację CIC

Trochę czasu minęło od ostatniego doposażenia w nawigację CIC w samochodach serii E6x ale jak widać nadal są klienci którzy nawet do samochodu z 2004 roku montują nawigację CIC chcąc trochę odświeżyć wygląd i funkcjonalność swojego samochodu.

Tym razem był to samochód jaki rzadko się spotyka na naszych drogach a mianowicie 545i (E61) z silnikiem 4.4 benzynka i potocznie nazywany wolnym ssakiem z pięknie brzmiącym wydechem

Samochód seryjnie z fotelami klimatyzowanymi, hydrauliczna tylna klapa oraz webasto i nagłośnieniem Top HiFi. Brakowało tylko właśnie takiego nowszego systemu multimedialnego jakim jest już CIC. Może nie jest to najnowsze MGU22 ale w porównaniu do nawigacji CCC to jest to milowy skok technologiczny 😉

Samochód ma już licznik oraz kierownicę z wersji M5 a także cały układ hamulcowy wraz z tarczami i zaciskami co idealnie komponuje się dużymi kołami również M5.

Oprócz samej nawigacji zmieniliśmy panel sterowania klimatyzacji na wersje LCI i do pełni szczęścia brakuje jeszcze zmiany przycisków sterujących kontroli środkowej na te z wersji LCI ale to już w następnym etapie doposażeń.

Wkrótce będzie jeszcze kolejne doposażenie w CIC tylko do samochodu E60 wraz z doposażeniem w Comboxa.

Total Page Visits: 1457 - Today Page Visits: 9

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress