fbpx

Doposażenie BMW X5 3.0D (E70 2008) TV tuner Mpeg4 + Zegary X5M

Samochód posiadał bardzo bogate wyposażeniem wraz z M pakietem. Klient chciał dokonać montażu telewizji i wymiany liczników od samochodu X5M.

Ustaliśmy montaż :
– Montaż telewizji cyfrowej Mpeg4 zarządzanej z iDrive
– Wymiana liczników z podstawowych na wersję X5M
– VIM Video in Motion

Prace rozpoczęliśmy od przeprowadzenia diagnostyki pojazdu ISTA/D i następnie zaprogramowaliśmy cały samochód ISTA/P do najnowszej dostępnej wersji oprogramowania przeznaczonej dla tego samochodu.
Zamontowaliśmy moduł multimedialny instalowany w obwodzie światłowodu implementujący oryginalny tuner TV (601) dający możliwość wprowadzenia zewnętrznego sygnału video. Moduł dodatkowo posiada wejście zarządzające do podłączenia sygnału IR. Przy wykorzystaniu którego możemy zarządzać zewnętrznym dodatkowym modułem taki jak TV Tuner za pośrednictwem Idrive.
W samochodzie zamontowaliśmy Tuner Mpeg4 HD posiadający menu w języku polskim, z dodatkowym wejściem USB do odtwarzania Divx, MP3 i z aktywnymi antenami.
Dokodowaliśmy do samochodu kod wyposażenia 601 odpowiedzialny za telewizję. Pojawiło się menu TV, wybraliśmy odpowiedni model tunera w menu w celu uruchomienia sterowania z iDrive.
Kolejnym etapem było zdjęcie blokady TV/DVD w czasie jazdy.
Ciekawym uzupełnieniem zewnętrznego M-pakietu, kierownicy performance i CIC był montaż zegarów od modelu X5M.
Zakodowaliśmy nowe zegary do samochodu i działa również wskaźnik temperatury oleju.

Zakończyliśmy ciekawy projekt…

Total Page Visits: 2556 - Today Page Visits: 1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress